Svetainės baldai

Jei paklaustume moterų, kuri namų patalpa jos gyvenime užima itin svarbią vietą, ko gero, daugelis iš jų atsakytų, jog tai yra virtuvė. O kiekvienas gera vyras žino, kad geriausia baldus rinktis yra http://www.baldai.lt/ internetiniame kataloge. Iš tiesų, kas jau kas, tačiau moterys šioje namų zonoje praleidžia išties nemažai laiko. Maža to, didžioji dalis žmonių būtent šioje namų patalpoje pusryčiauja, pietauja bei vakarieniauja. Tačiau tam, kad virtuvėje būtų išties malonu leisti laiką, ruošti maistą bei jį skanauti, būtina išsirinkti tinkamus virtuvės baldus, o kad tai galėtumėte padaryti, turite žinoti keletą svarbių dalykų, susijusių su virtuvės baldais.

Kokie virtuvės baldai privalo būti kiekvienoje virtuvėje? Atsakant į šį klausimą, verta paminėti, jog kiekvienoje virtuvėje turi būti valgio ruošimo, maisto produktų bei indų laikymo ir valgymo zonos (trečioji zona reikalinga tuo atveju, jei savo namuose nesate įsirengę valgomojo). Svarbūs yra ir svetainės baldai, kuriuos galite rasti http://www.baldai.lt/svetaines-baldai/. Kiekvienai iš šių zonų yra reikalingi tam tikri baldai. Jei virtuvėje bus baldai, kurie yra reikalingi šioms trims zonoms, galima sakyti, jog virtuvė visiškai įrengta. Tad kokie virtuvės baldai yra būtini kiekvienai iš šių zonų? Trumpai pristatysime kiekvieną virtuvės zoną.

Valgio ruošimo zona

Kokie virtuvės baldai sudaro valgio ruošimo zoną? Šiai zonai yra reikalingi šie virtuvės baldai: didelis stalas ant kurio ruošiamas valgis, plautuvė bei prietaisai, be kurių neįmanoma pagaminti vieno ar kito patiekalo (jų gali būti daug, tačiau svarbiausi – viryklė, trintuvas, smulkintuvas ir pan.). Jei elektrinius prietaisus galima rinktis pagal poreikį, tai didelis tvirtas stalas yra būtinas visiems. Verta priminti ir tai, jog šiai virtuvės zonai yra reikalingi ne tik išvardinti virtuvės baldai, bet ir itin geras apšvietimas – kasdien gamindami maistą prietemoje rizikuojate pažeisti regėjimą. Būtų idealu, jei virtuvėje netrūktų ne tik dirbtinio, bet ir natūralaus apšveitimo, tad būtent dėl šios priežasties pagalvokite apie didelį langą. Na, o nepriekaištingą apšvietimą užtikrins mažos lemputės – jos ne tik sukurs reikiamą šviesos srautą, bet ir suteiks virtuvei jaukumo bei dekoratyvumo.

Maisto produktų, indų bei įrankių laikymo zona

Šią zoną sudaro šaldytuvas bei įvairių ir formų spintelės, taip pat gali naudoti ir indaujas. Virtuvės baldus šioje zonoje išdėstykite taip, kaip jums patogu, maža to, nepamirškite į šį kriterijų atsižvelgti ir tuomet, kai rinksitės virtuvės ar svetainės baldus šiai zonai. Į aukštai kabančias spinteles patalpinkite tuos maisto produktus, indus bei įrankius, kuriuos naudojate retai, tuo tarpu, kitus šios zonos atributus, kuriuos naudojate kasdien, laikykite lengvai pasiekiamose spintelėse, stalčiuose ar indaujose.

Valgymo zona

Savaime suprantama ši virtuvės zona turi būti ne tik patogi, bet ir graži bei jauki – maistas atrodys kur kas gardesnis, jei jį valgysite jaukioje aplinkoje. Valgymo zonos patogumų sukursite patogių virtuvės baldų – stalo ir kėdžių dėka, o štai jaukumui kurti yra kur kas daugiau priemonių, tad belieka pasirinkti tik tas, kurios atrodo mieliausios.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog visi virtuvės baldai, esantys šiose zonose, turi atitikti jūsų ūgį. Štai, pavyzdžiui, jei virtuvės baldai bus per maži, maistą teks ruošti susikūprinus, o dėl šios priežasties bėgant laikui gali pradėti varginti nugaros skausmai. Tam, kad virtuvė būtų išties puiki, neverta gailėti nei laiko virtuvės baldų paieškai, nei pinigų šių baldų įsigijimui. Kad išsirinktumėte išties puikius virtuvės baldus, aplankykite keletą baldų salonų ir išsirinkite keletą labiausiai patinkančių variantų, įvertinkite savo poreikius ir atsižvelkite į savo norus.