Spausdinti
Kategorija: Mano tvirtovė

Nors visi galvoja, kad didelė ir erdvi spinta reikalinga tik dailiosios lyties atstovėms, tiesa ta, kad vyrai taip pat nori turėti pakankamai vietos savo daiktams. Tad ieškant idealaus sprendimo šeimai, gali būti sudėtinga, ypač jei namuose nėra pakankamai vietos, kad įrengtumėte dvi atskirtas spintas arba didelę drabužinę, kurioje vietos pakaks visiems. Todėl šiandien vienas protingiausių ir populiariausių sprendimų – spintų stumdomomis durimis gamyba. Tai leidžia suprojektuoti tokią sieninę spintą, kokios norite. Ką reikia žinoti apie tokias spintas ir kuo jos naudingos?

 

Kaip pasirinkti tinkamai?

Pirmas dalykas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį, jei jus domina spintos stumdomomis durimis – baldų gamyboje naudojamos medžiagos. Vertėtų išsirinkti kokybišką, jūsų skonį atitinkančios spalvos ir dekoro baldinę plokštę. Ji sudaro viso baldo pagrindą ne tik išvaizdos, bet ir funkcionalumo prasme. Kuo geresnės kokybės medžiagą pasirinksite, tuo spinta bus ilgaamžiškesnė ir lengviau prižiūrima. Žinoma, spindų stumdomomis durimis gamyba tikrai nesibaigia ties plokštės parinkimu. Kad spinta funkcionuotų nepriekaištingai ir varstymo sistema veiktų nesukeldama jokių nesklandumų, jos konstrukcijai reikia naudoti patikimų gamintojų sisteminius elementus. Tai profiliai, rėmeliai, rateliai, bėgeliai, rankenėlės ir kiti panašūs mechanizmai, nuo kurių priklausys, kaip sklandžiai baldas veiks. Na, o tuomet jau galime atsižvelgti ir į kitus veiksnius, padėsiančius sukurti tobulą, jūsų poreikius atitinkantį baldą. Tai dizainas, spalva, vidinis išplanavimas ir t. t.

Kodėl verta rinktis spintų stumdomomis durimis gamybą?

Spintų stumdomomis durimis gamybą verta rinktis todėl, kad ji padeda sutaupyti erdvės. Kadangi ją kuriate pagal individualų užsakymą ir derinate pagal savo būsto išplanavimą, galima ieškoti praktiškų sprendimų, kurie padės išnaudoti kiekvieną laisvą centimetrą. Kuriant tokias spintas taip pat suteikiama laisvė fantazijai – galite projektuoti dvigubas, atskirtas spintas, jas įrengti juodajame kambarėlyje ir paversti puikiu baldu ne tik drabužiams, bet ir kitiems daiktams susidėti. Be to, jūs neturite taikytis prie spintos, o ji taikosi prie jūsų, todėl visos detalės – papildomi veidrodžiai, lentynėlės ir pan., priklausys nuo jūsų įpročių ir norų.