Spausdinti
Kategorija: Gyvenimas

GPS navigacijos įranga skambučiams atlikti tikrai veikia gerai, tai yra įmanoma suporavus išmanųjį iPhone ar Samsung telefoną naudojantis bluetooth sąsaja. Kai lizingas nieko nekainuoja elektronikos prekėms dabar yra pats tinkamiausias laikas nusipirkti navigaciją už ypač gerą kalėdinę kainą. Artėjant šventėms ir išpardavimams suklūsta visi nuolaidų medžiotojai ir norintys sutaupyti gaunant nemokamą žemėlapių atnaujinimą visam laikui. Komplektuojama su pakrovėju, naudotojo instrukcija bei minkštos medvilnės maišelių saugojimui nuo subraižymo tuomet kai nesinaudojate.

Navigacijos su vaizdo registratoriumi ne tik fiksuoja eismo įvykius kurie įvyksta dėl jūsų ar kitų vairuotojų kaltės bet ir parodo kaip jūs kultūringai ar nemokšiškai vairuojate. Kai renkatės savo pagalbininką kelyje atkreipkite dėmesį, kad ekrano raiška turėtų kuo daugiau taškų, gatvių vaizdas bus aiškesnis net ir žiūrint iš toliau. Ką reiškia detalūs žemėlapiai? Tai akcentuoja gamintojai pristatydami savo naujus gaminius, tai vadinamas asfaltuotų kelių rodymas, žvyrkelių, takų pėstiesiems ir jojimu arkliais atvaizdavimas skirtingais grafiniais simboliais.

Visos GPS navigacijos įrenginio funkcijoms norint naudoti neišvengiamai reikalingas mobilus telefonas su internetu. Kol kas rinkoje nėra daug prietaisų kurie turėtų integruotą SIM kortelę kad įrenginys galėtų veikti savarankiškai. Sunkvežimio vairuotojams labai svarbi informacija apie degalinėse aptarnaujamas tarptautines korteles, tokiu būdu jie sutaupo laiko, nereikia kiekvieną kartą sustoti ir klausti pardavėjo ar galės pasinaudoti turimą kortelę. Navigacija keli šimtai metrų iki degalinės pati signalizuoja simbolius kokios kortelės yra aptarnaujamos. Suplanavus kelionę iš anksto labai sunku prisiminti visas kryptis kuriomis teks važiuoti tą dieną. Atėjus tai akimirkai kai reikia pasukti į kairę ar dešinę pasimetę vairuotojai daro labai grubių klaidų pažeisdami daug eismo taisyklių bei rizikuoja savo ir šeimos ir kitų vairuotojų gyvybėmis.

Psichologinės analizės apklausos metu atlikto Prancūzijoje prieš du metus buvo atskleisti šokiruojantys faktai apie vairuotojų įpročius naudojantis GPS navigacijomis įrengtomis jų automobiliuose. Pasirodo net aštuoniasdešimt procentų moterų vairuodamos net ir joms žinomais keliais naudojasi navigacijose esančiais žemėlapiais ieškant tam tikrų įmonių ir viešų valstybinių įstaigų. Jei esate kavinės, degalinės ar kitokios įmonės kuri gali sudominti keliaujančius asmenis labai svarbu būtumėte užsiregistravęs ir matomas GPS navigacijų žemėlapiuose.