Spausdinti
Kategorija: Finansai

Susidūrėte su finansiniais sunkumais? Nežinote kaip juos išspręsti? Kodėl Jums nepasiėmus kredito iš www.kreditus.lt? Pažiūrėkime kokie tai kreditai, kokiomis sąlygomis ir kam jie suteikiami, įvertinkime visus pliusus ir minusus.

Jeigu Jūs pritrūkote tik keleto šimtukų iki algos, skubiai prireikė surengti priėmimo vakarienę draugams, tėvams ar būsimiems uošviams, o gal šiaip kokios nenumatytos nedidelės išlaidos prispaudė, tuomet geriausia išeitis būtų greitųjų kreditų paslaugos svetainėje www.topsesxebi.com. Kreditus galima gauti ne tik internetu, bet ir visose didžiųjų prekybos centrų kasose, Lietuvos spaudos kioskuose, pašto skyriuose, perlo terminaluose.

Kreditai išduodami visiems Lietuvos piliečiams, ne jaunesniems kaip 18 metų amžiaus ir atitinkančius tam tikrus reikalavimus. Kokie tie reikalavimai?

Jei jau nusprendėte pasimti paskolą Jūs turite:

Jei atitinkate visus šiuos anksčiau išvardintus reikalavimus, Jums tereikia apsispręsti kokios sumos paskolą norėtumėte gauti. Nuspręskite kokiam laikotarpiui norite paimti paskolą. Ir kas svarbiausia įvertinkite savo galimybes, ar tikrai numatytu laiku sugebėsite grąžinti pasiimtą sumą. Tai beje pats svarbiausias punktas pasiimant paskolą. Dar kartelį viską pasveriam, apskaičiuojam, juk Jums nereikalingos papildomos išlaidos už pradelstas skolas, kurios patikėkite augs kaip ant mielių. Dabar beliks tik pateikti visus savo duomenis greitųjų kreditų išdavimo vietose ir, kaip teigia jų davėjai, per 15 minučių gausite atsakymą ir pinigėlius. Štai ir viskas. Leiskite juos savo reikmems kur tik širdis geidžia, bet su viena sąlyga - nepamirškite laiku sumokėti įmokų, kad nekiltų bereikalingų problemų.

Dar viena kreditų rūšis - tai vartojamieji kreditai. Čia jau skolinama sumą galite gauti didesnę - nuo 1000 iki 40000 lt. O ir atidavimo terminai ilgesni-nuo 3 mėn. iki 5 metų. Šios paskolos privalumas yra tas, kad nereikia įkeisti turto, nereikia pateikti jokios ataskaitos kam ir kur Jūs tuos pinigėlius išleisite. Šis kreditas yra vienas iš paprastesnių būdų pasiskolinti pinigų jei nusprendėte su šeima vykti atostogų, pirkti automobilį, darytis namuose remontą, pirkti kokį nors didesnį pirkinį ir mokėti iškart visą sumą grynais.

Gauti vartojamąjį kreditą Jūs galite visuose Banko skyriuose, taip pat greitųjų kredito paskolų suteikimo įmonėse. Jau apsisprendėte kokios sumos norite, įvertinote savo finansines galimybes, tuomet kulniuojame į Banką. Jūs būsite nukreipti pas konsultuojantį specialistą pokalbiui. Aišku Jūs atitinkate visus reikalavimus - esate Lietuvos pilietis, pilnametis, turite pastovias reikiamo dydžio pajamas. Tai labai svarbu, nes būtent nuo pajamų dydžio priklausys gaunamos paskolos suma. Dar belieka aptarti paskolos atidavimo terminus, įmokų dydį, kuris bus mokamas kiekvieną mėnesį, susitarti dėl palūkanų dydžio. Visą tai bus įrašyta Jūsų ir kreditavimo įmonės sutartyje, kurią prieš pasirašydami būtinai atidžiai perskaitykite, susipažinkite su visomis ten išdėstytomis sąlygomis. Nes nuo to priklausys kokiais terminais bus gražinama paskola, kokius procentus mokėsite, kas bus jei laiku nesumokėsite įmokos, kokio dydžio mokėsite delspinigius. Gal būt Jūs susitarsite jog kreditą galėsite pradėti atidavinėti tik po 3 mėnesių. Žodžiu klauskite konsultantų visų jums rūpimų klausimų, noriai bendradarbiaukite nes abi sandėrio pusės nori naudingo abiem šalims bendradarbiavimo. Ir vistiek visų pirma pasverkite visas savo galimybes, apsvarstykite visus skolinimosi variantus ir tik tvirtai apsiprendę sudarykite sutartį ir imkite kreditą.

Dar vienas gana paprastas būdas gauti kreditą - tai kreditas internetu. Tai tikrai patogus ir greitas paskolos gavimo būdas, kuriuo galima pasinaudoti visur, kur tik yra interneto prieeiga. Firmų, kurios suteikia šias paslaugas internete rasite gausybę. Pirmą kartą imant paskolą sumos dydis svyruos nuo 100 iki 1000 lt. Jei laiku atidavėte pirmąją paskolą ir norite gauti antrą, tuomet Jūs būsite pamalonintas ir Jums suteiktas kredito dydis bus iki 1500 lt. Trumpiau tariant jei laiku vykdysite visas sutarties sąlygas, kreditoriai ir toliau noriai su Jumis bendradarbiaus ir net suteiks nuolaidelių.

Galimi kredito grąžinimo laikotarpiai imant kreditus internetu būna nuo 14 iki 30 dienų. Jeigu jau nusprendėte pasinaudoti šiuo kreditu taip pat siūlau visada įvertinti gražinimo galimybes, nes čia atidavimo terminas gana trumpas, tai būtinai reikia turėti omenyje.

Beje, dauguma firmų, norėdami prisivilioti daugiau klientų, pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Pvz. Jūs pasiskolinate 500 lt. 30 dienų. Tai grąžinant skolą mokėsite su 0% palūkanų – 500 lt. Visai neblogai? Ar ne? Visai kaip iš mamos. Bet taip būna tik pirmą kartą, deja.